N O V I N Y                                                      

šufuni nově na spotify 21.10.21

a je to tady, něco ke stažení, poslouchání a tak různě zde, zároveň míchačky míchají a pracuje se na zbrusu novém videoklipu na zbrusu novou písničku, mávejte se..

cedo finišuje a hračky se blíží 23.8.21

a dodělali jsme už prakticky všechny náběry na novou nahrávku a náš bývalý kytaréro Honzík Laník míchá a míchá, tak se těšte na 13 pecek pod souhrnným jménem "Se zbláznils" a přijďte i na koncíky..

nabitý víkend 10.6.21

a tak je to konečně tady, tento pátek, čili zítra, čili 11. června 21 nasedáme do aut a vyrážíme směr Slavičín do nahrávacího studia Meteor, kde spácháme první "náběry" 12ti zbrusu nových písniček Šufunky Gang, (plus malý třináctý přídavek, o kterém se nemluví a moc se toho o něm ani zatím neví) a pokud máte čas a chuť, případně obojí, v neděli po 18té hodině si všechny ty nové songy můžete poslechnout naživo v Otrokovicích před Besedou, děvčata a chlapci..

vylézání na světlo 16.5.21

a jdeme na to, v červnu začít nahrávat i hrát zase před vámi lidmi, už je trošku i načase, pst pst - nečekejte ale ty staré pecky, co jsme mastili posledních dvacet jar, možná jednu, dvě, když náhodou zbyde čas, děvčata a chlapci, ale jinak teď přijde všecko vylejt a znova..

dlouhatánské hlucho 10.2.21

a tak co? Máte se? Co? Nám ještě schází z těch čtrnácti novopísniček šufanských dopilníkovat dva kousínky a zavolat Františkovi do studia? Hm?

Krnov a Fillova soukromka a spousta práce 27.9.20

a proběhlo nám hraní pro Defovy spolupracovníky na letišti u Krnova - velmi příjemné prostředí a koncertní komrádi Reggay a s těmi samými plus ROH na nádvoří Fillovy rezidence pod Jižními svahy ve Zlíně a teď se na chvilku zavřeme do zkušebny, protože sestava se konečně ustálila a pomalu uzrává čas nakopat a dokopat nějaké nové písničky a možná na zimu nachystat návštěvu studia ve Slavičíně a po dlouhých 12ti letech vypotit nahrávku..

Chropyňská rychlovka 29.9.20

a tak jsme se včera zúčastnili akce Chropyňské hody a byť hraní na otočku, všechno příjemné velice a hned několik nových fajn milých lidí poznali a do playlistu se vrátil Andílek..

Bula Strikes Back aneb slyšeli jste to cvaknutí? 10.8.20

a po dlouhých jedenácti letech se nám na post pravé kytary vrátil základní šufanský kámen Radek Bula Svoboda (vulgo Kámen) a pokud jsme málem zapomněli, proč nás někteří v minulosti strkali do škatule "funky/hardcore", po středeční zkoušce a pátečním hraní na Jezerném festivalu ve Velkých Karlovicích už to zase víme, že jo..

nové živé fotky 27.7.20

z nášupu podlipského hraní pořídil náš znejmilejší zachycovač obrázků Petr Dubák Dubovský další várku fotografiií, viz tady..

hrajeme kvarteto 10.7.20

a tak jsme se předevčírem rozloučili s pětičlennou sestavou, jmenovitě s naším znejmilejším nejmladším členem, multiinstrumentalistou a v našem případě kytaristou Honzíkem, kterémužto velmi děkujeme a velebíme ho za vše, co s námi dokázal, s čím nám pomohl a s námi si vytrpěl, páč ne vždy to bylo lehounké samozřejmě, a ne vždy všechno vyšlo jak by mělo, ale na druhou stranu v našem tříletém spolčení s ním nechyběl kopec srandy, šmrnc a pořádná porce jeho muzikantského umu s velkým U, pročež Jene, díky díkyti, ostatně ještě se uvidíme, co jiného..

mazec Pod lipou 5.7.20

a tohle včerejší bylo vážně povedené, pár dojmů od lidí - Car s námi normálně úplně obživl, nejlepší koncert, co kdy Pod lipou proběhl, první bubeník v Šufanech, který opravdu ví, jak má s Šufany hrát, k posrání tlak, o base se ani nebavím - a naše oblíbená klasika - vůbec se nevědělo, že ve Zlíně funguje tak vynikající kapela -, hoho, to máme nejradši, děkujem Hovorkům, Zářícím a hospodskému osazenstvu..

první hraní s Carem Palem 21.6.20

a včera náramná deštivá akce ve formě hraní na několikanásobných 40cátinách u Ořechova a superlativní chvalby, tlakový hrnec a na začátku druhého poločasu bohužel vyhazování pojistek, které vedlo k hromadnému improvizovanému chantu podkresleném bicími a předčasnému zakončení večera, ale i tak lidi skvělí, atmosféra jiskřivá, zahráno zlehka a nekompromisně a zvesela a rázně smrštivě..

zase zkoušíme 23.5.20

a tak jsme začali zasejc zkoušet a dělat nové písničky, už máme tři a bude jich sedm a jestli jste na ně zvědaví, stavte se na konzert, už jsou domluvené dva..

Honzík je už taky dobrej táta 30.1.20

a dnes je to tady, Šimon Láník je tady, a co se týká kapely, připravujte se na něco, co tu nebylo už přes desítku let, nové šlágry ve fázi vývoje zakrátko přestoupí do fáze zveřejnění pro masa..

to šlo rychle 9.11.19

a minulým týdnem počínaje za bicí usedl Pavel Car Ivanovský, zvaný Zařezávač, tak jdeme na to, uvidíme, jestli spící medvědi znovu povstanou..

bez tlučeníček bube 3.11.19

a Robert se rozhodl odejíti, poslední štací byla Honzíkova třicítka v Bamboo, zároveň se rozhodla ukončit spolupráci s kapelou manažerka ManaŠárka, takže takové legrační a veselé období, pročež sháňka po buchárkovi je v plném proudu, vážení pozůstalí..

setkání kytaristů 27.9.19

a dnes večer jsme rozsekli Zlín i s celým setkáním kytaristů a všichni to můžou potvrdit a zeptejte se kohokoli, protože to tak bylo a díky Markovi Šlapanskému za spolupachatelství toho rozsekávání Zlína i s celým setkáním kytaristů a všem co přišli, protože rozhodně určitě nelitovali, že se připletli do cesty neočekávané smršti, hoho..

dešťový konzert a jam ve Slavexu 11.8.19

a máme za sebou parádně odehraný Uherský Brod z jiného soudku, zakončený parádním slejvákem a parádním posezením ve slavičínském Meteor studiu s Frantou Šebákem, naším znejmilejším nahrávačem, a kamarády z kapely Chmury, se kterými těmi všemi se pak sezení a povídání a pití piva a špekáčkové orgie zvrhly ve spontánní jam session, a víkend skvělý..

z jiného soudku 7.8.19

a ve čtvrtek dáme podovolenkovou zkoušku a šup do Uherského Brodu na živé hraní a pak i možná do Slavičína na bývalou útulnou zkušebničku na nějaké to posezení a pohoštění, no a pak se uvidí, že ano..

horem dolem 16.6.19

rozhodně jsme my medvědi po dlouhém zimním spánku povedení, viťe, děti z Provodova? 

cimburkování 9.6.19

a tohle byla opravdu moc a moc povedená akce, ve skvělém prostředí, se skvělýma lidma a skvělým pivem, všem díky, najmě Filovi za zvuk, akorát ten výtah na zkušebně zas nejezdí, a zkuste si vyběhnout s plným měchýřem a plnýma rukama haraburdí čtvero schodišť, no? No a teď Horem dolem na Provodov!

pokřestí 27.5.19

no a všem, kterým stálo za to přijít, přejeme hodně mazlení s cédéčkem a vůbec, oni už budou vědět..

20 let happy brzdy 16.5.19

a tak se to možná přece jen podařilo, a ve čtvrtek 23. Května v Zelenáčově šopě ve Zlíně se to bude už vědět najisto. Pořad "20 let happy brzdy" spojený s křestem zbrusu nového kompilačního cédéčka stejného jména, a průřez všemi těmi dvaceti plodnými i neplodnými lety. V prosinci roku 2009 hráli Šufunky Gang v Šopě naposledy, a slavilo se tehdy desetiletí. Pak chvíli nic a PUF! Je to dvacítka. Mazec. Mělo to být ještě větší, ale nakonec to odehrajeme tak, jak hrajeme teď, abyste měli obrázek, děvčata a chlapci. A přijďte, ať vidíte a slyšíte. Ti, co to nezažili i ti, co vědí..

prvomájky 2.5.19

docela náročné tyhle dvojáky, ale oba měly cosi do sebe, první atmosférou a lidmi a kamarády a druhý byl zase eeee.. víc lidí třeba, nebo co, každopádně teď nás čeká dokopat ono slavnostní výroční cedo, křest v šopě třiadvacátého a pak už konečně trošku oddych z oficialit a divočin a snad už konečně zbyde víc času na fungl nový materiál..

oslava narozenin staré Blažkové 10.3.19

a tohle bylo to nejlepší hraní od roku 2009 víte..

zítra premiérka 7.3.19

a dnes generálka a zítra v Bamboo křest ohněm, nakonec jsme teda opravdu zakotvili v bývalé knihovničce 204 ve Zlíně mimochodem, čili dodatečně papa Slavex, a snad se podaří i zprovoznit nové webové stránky, no..

zpívanka, trička a focení na Mrakošu 11.2.19

a po dost dobrém pozkoušení ve Slavexu proběhla zpívánková zkouška ve zlínském klubu 204, to je ta bývalá knihovna u parku, a vypadá to, že se tam přestěhujeme, to by mohlo být fajn, a taky proběhlo fotografování s fotografem Petrem Dubákem Dubovským na zlínském mrakodrápu, srandovní, a výsledky v sekci promo, a Robišek donesl trička s potiskem a banner na koncerty, to koukáte..

devatenáctý 4.1.19

a dařte se letos, kamarádi, my taky s vámi, máme za sebou spontánní novoroční trénink ve slavičínském bunkru a už byly přezkoušeny všechny šlágry z plánovaného nového programu a budou dobré a Honzíkem domluvené slavnostní hraní ke dvaceti letům kapely proběhne v květnu v Zelenáčově šopě, to celé spojeno s pokřtěním nového best of šufanského mazaného bilančního nostalgického cédéčka HAPPY BRZDY..

dušičky 3.11.2018

a první zkouška v krytové zkušebně ve Slavexu je za námi a vypadá že to tam všechno konečně zase je, chemie, tlak, odpich, souhra, humor, koule, atmoška a všechny tyhlety nezbytnosti..

postřižiny, velké hledání a Honzíkovo povýše 9.10.2018

A zkracujeme jméno o "relapse" a protože se stále nedaří najít místo ke zkoušení, do konce roku minimálně budeme dojížděti na podzemní bunkr do Slavičína, kde se ukáže, jestli je nová masitá sestava se dříve zaskakujícím, nyní již plnohodnotným gangerem Honzíkem, ta nejlepší z nejlepších, a taky je v přípravě jedno mazané překvápko na příští jubilejní rok, kdy oslavíme 20 let Šufunky gang, no ano..

novotvar 20.10.2018                                                                                                      

A po velkém dumání, řešení a rozhodování se vracíme ke klasické syrové sestavě beze všech forem koření, čímž přicházíme hned o pět přísad, tedy Filovo tajemné garam masala, výrazné a řízné chili Peti Ševčíka, ostrost i hořkosladkost nálevu Vojty a Honzy a všepojící dávku oregana neboli dobromysli Milana Tmeldy Rábka.


Cimburk ne 29.9.2018

A pozor, hraní na hradě Cimburk pro nemoc hnedle dvou členů Relapsu zrušeno..


Podzimní věci 26.9.2018

A tak Fill se rozhodl uzavřít svou činnost posledním zářiovým koncertem a naopak Bránik se rozhodl vrátit a urputně se shání nová zkušebna a tak nějak celkově budeme řešit, co s Relapsem dál, zda zahustit, nebo řidší konzistenci a koncert v Bamboo s italskými Black City s námi odtloukl Marek Šlapanský a kupodivu to bylo nejpunkovější hraní dosud a zatím poslední akcí se stane vystoupení na soukromé akci na hradě Cimburk a dál se uvidí..


Nejpovedenější koncert 26.8.2018

A Fryštácký malý svět, na který se všichni tolik těšili, se vyvedl dokonale, a stal se (atmosférou, lidmi, a vůbec vším, co bylo a událo se) letošním nej nej nej hraním..


V pěti střídá v devíti 21.8.2018

A hraní na střeše kina Hvězda v Uherském hradišti bylo v pěti lidech milé a zábavné s výborným zvukem a komorní atmosférou a teď nás čeká Fryštácký malý svět bez Defa, zato se objeví Bránik a Honzík Laník..


Letničky 15.7.2018 

A tak máme za sebou fajn hraní v Otrokovicích za horkého protisluníčka a podivných proslovů před a podivné kapely po a nakonec teda bez dresů, zato za účasti Yella a taky s následným posezením na základně nad zkušebnou..


Šňůrečka pokračuje 1.7.2018 

A Tečovice se skvělým zvukem i výkonem, piva spoustami a teď už i s Defem, a pravidelné zkoušky nadále fungují, řeší se jestli budeme nadále "RELAPSE" a další obětí v pořadí jsou Otrokovice..


Konzerty vypukají 27.6.2018 

A Březnice luxusní a pivní Tečovice jsou v pátek, teď už i s Defem, Honzíkovi děkujeme, uvidíme se ve Fryštáku, pravidelné zkoušky fungují, a v pátek to opět vypukne..


Nové zvíře 14.4.2018

A po schůzi ohledně dalšího směřování jsme v pondělí zaskoušeli s Robertem namísto Marka, v rámci zpravidelnění zkoušek, ale bude to bývat v úterý, ne v pondělí, a vypadá to, že namísto přehrávání těch věcí se budou ty věci vážně hrát..


Jedna obyč 5.4.2018

A kupí se nabídky na hraní a řeší se, co tento rok, zpravidelnit činnost nebo nechat všechno jak je, poslední hraní v Bamboo taky dobré a spolu s dvěma staronovýma přichází i jedna úplně nová písnička..


Relaps pokračuje 21.1.2018

A Filovy narozeniny proběhly a hraní lepší než jindy a lidí halda a z toho málem celá sbírka starých známých a v plánu je pustit se v příštích dnech do nových písniček..


Dnes Fil Day 19.1.2018 

JIž dnes ve zlínském klubu Bamboo Filovy narozky..


Brand new logo 17.1.2018 

V záhlaví, i na oficiálních stránkách, manaŠárka z Limetree vytvořila. Jukejte..


Fillovy funky narozeniny 10.1.2018 

První akce letošního roku bude už v lednu, ve zlínském Bamboo na Fillových narozkách, jenom krátký set, deši nemůžou, ale Yello si foukne, páč tam stejně bude..


Relapse i v příštím roce 28.12.2017 

Poslední akce prvního roku působení Šufunky Gang Relapsů ve Slavičíně prošla poprvé bez dechu a uvolněnně, vyklidněně, svátečně, ve všem kolem vesele, kamarádově..


Tak jak to bylo 16.12.2017 

Funky Crime v Bamboo splněno, všichni staronoví hosté byli na svých místech, všichni z nynější posádky také, rozběh je pořád tak trošku neskutečný, odraz legrační, a doskok lepší a lepší.


Dnes koncert Funky Crime Bamboo Zlín 15.12.2017 

Máme tu hraní v Bamboo, v pondělí celokapelovka, i Bráník tam byl a na tom hraní bude, Jar a Yello tam nebyli, ale na hraní taky budou, a přibyla Zeměplocha do repertoíru, zazní i na tom hraní a Železný honza alias DJ GoldRush taky tam bude..


Dvouměsíčník 16.11.2017 

Tak jsme se po dvou měsících slezli a přípravy na prosincový koncert Funky Crime v Bamboo započaly, bez dechu tentokrát, ale ještě jedna přípravná bude samože, a i nálada zase příjemná, nikde není taková, i ten humor, říkal Milan..


Setkání kytaristů po deseti letech 16.9.2017

Celokapelovka minulý týden mazaná, Honza Vojta jsou už i v Na kole a pak i tohleto třetí hraní v Šopě na setkání kytaristů se povedlo, chvilku i husí kůže se dělala, a i termín na Bamboo se dohodl, i to že zůstaneme v osmi..


Svatba fest 23.7.2017

A proběhla Fillova svatba na Bamboo Forest Fest festivalu teď v sobotu a jasněže druhý koncert tamtéž, a ono to tam je, šufanci opravdu naživu, v plné síle, i s tou trochou špíny a osobním kouzlem a Yello chce zpátky, tak budeme vidět..


Léto ve Vsetíně 21.7.2017 

A tohle bylo opravdu moc fajn a lidi chodili a na schodech seděli a sluníčko svítilo a všechno chutnalo dobře, tohle se už dá podržet v hlavě..


Šufunky Gang Relapse 1.1.2017

A tak to teda letos odstartujeme, všechno je domluvené a všechno podle plánu, žádné hrocení, zkoušení, když bude čas, a vybraných je těch deset věcí a těch osm lidí, jo..


šufunky gang relapse 20. července 2017

© 2016 Pedro.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!